ست لباس سفید و مشکی خاص و جذاب

ست کردن لباس با رنگ سفید و مشکی از آن دسته از استایل هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد، زیرا این ست لباس بسیار شیک و جذاب به نظر می رسد. در واقع کنتراست بسیار هیجان انگیزی بین این دو رنگ سفید و مشکی وجود دارد که باعث می شود استایل شما بسیار خاص و چشمگیر شود. جالب است بدانید که رنگ سفید و مشکی با تمام زیبایی هایی که در کنار یکدیگر دارند، نشانه هایی از ساده گرایی در استایل را به رخ میکشند. در نتیجه شما می توانید از استایل سفید و مشکی در ملاقات ها و قرار های خود استفاده کنید. این نوع استایل به سبکی است که شما می توانید در هر مجلسی از آنها استفاده کنید و مختص به قرار ملاقات های خاصی نیست. اگر می خواهید استایلی جذاب تر با لباس های سفید و مشکی داشته باشید، با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین و مناسبترین نکات را در ست لباس سفید و مشکی به شما بدهیم.

نکات ارزشمند در ست کردن لباس سفید و مشکی

استفاده از کت راه راه سفید مشکی

همانطور که می دانید استفاده از یک کت می تواند استایل شمارا بسیار  شیک تر کند. سعی کنید از کت هایی استفاده کنید که دارای راه راه سفید مشکی هستند زیرا ظاهری بسیار منحصر به فرد در استایل شما ایجاد می‌کنند. اگر می خواهید بسیار خوش استایل تر شوید، سعی کنید کتی را انتخاب کنید که راه راه سفید دارد.  اگر در انتخاب لباس جسارت بالایی دارید، می توانید شلوار راه راه را هم همراه با کت ست کنید.  اما اگر در این حد جسارت استفاده از این سبک لباس ها را ندارید، می توانید از شلوار مشکی ساده استفاده کنید که با کت راه راه سفید مشکی شما هم ست می شود. در واقع این ست بسیار آراسته تر و منظم تر به نظر می رسد و قطعاً رضایت شما از این استایل جلب می شود.

شلوار زنانه جین مشکی با پیرهن سفید

بررسی شلوار جین مشکی در ست لباس سفید و مشکی

قطعاً بیشتر خانم ها شلوار جین مشکی را در کنار لباس های خود دارند. شلوار جین مشکی جذب از آن دسته از لباس های کلاسیک به حساب می آید که با بیشتر لباس ها ست می شود و برای یک استایل روزمره بهترین گزینه است . اگر می خواهید استایلی شیک تر با شلوار جین مشکی داشته باشید، آن را با لباسی کاملا سفید و یا مشکی بپوشید. باید بدانید که شلوار جین مشکی جذب همراه با یک لباس درخشان سفید می تواند ظاهری کاملا امروزی و بی نظیر برای شما ایجاد کند. البته بهتر است کمی استایل خود را متفاوت تر کنید تا شبیه به یک یونیفرم به نظر نرسد. این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که پیراهن سفید خود به تنهایی بسیار جذاب و شیک است، اما اگر شما در استایل خود از یک چکمه مشکی و یک پالتو و یا یک کت هم استفاده کنید بسیار هیجان انگیز تر می شود.

 ست کردن شلوار سفید در استایل

قطعا همه ما می‌دانیم که ست کردن شلوار سفید در مقایسه با شلوار مشکی کمی دشوارتر به نظر می رسد، اما شما باید بدانید که شلوار سفید هم یک انتخاب ناب و بی نظیر در یک استایل خاص است . اگر شما بتوانید استایلی مناسب با شلوار سفید داشته باشید، قطعا ظاهری شیک خواهید داشت. شلوار سفید از آن دسته از لباس‌هایی است که یک استایل فشن و به‌روز را برای شما به وجود می آورد. پس اگر شما هم علاقه زیادی به استایل های فشن و امروزی دارید، یک شلوار سفید در کمد لباس های خود داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از شلوار سفید می‌تواند شما را کمی درشت تر نشان دهد به همین علت حتماً باید تعادل را در ظاهر خود حفظ کنید و بقیه لباس های شما به گونه ای باشند که شما را لاغر تر نشان دهد . به همین علت استفاده از یک تیشرت سفید آستین بلند همراه با یک کفش پاشنه بلند مشکی می تواند بهترین ایده برای استایل شلوار سفید برای شما باشد.   در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی پوشیدن پیراهن سفید و مشکی بپردازیم.

پوشیدن پیراهن سفید و مشکی

برای یک استایل منحصر به فرد اگر شما هم علاقه زیادی به تضاد رنگی سفید و مشکی دارید، می توانید در استایل خود از پیراهن سفید و مشکی استفاده کنید. معمولاً پیراهن های سفید و مشکی در مدل های متنوع بسیار زیادی هستند و شما برای پیدا کردن یک چنین پیراهنی به مشکل بر نخواهید خورد. توجه داشته باشید که رنگ سفید در کنار رنگ مشکی با وجود تضادی که دارند بسیار شگفت انگیز عمل میکند. رنگ سفید یک حالت کلاسیک دارد و استایل شمارا متفاوت تر از همیشه می کند. پیراهن های سفید و مشکی علاوه بر طرح‌های مختلفی که دارند، دارای طرح های متفاوتی در رنگ هم هستند. برای مثال شما می‌توانید از پیراهن‌هایی که زمینه سفید با خال خالی مشکی دارند استفاده کنید. حتی می توانید از پیراهن هایی استفاده کنید که زمینه سفید با راه راه های مشکی دارند. حال تصور کنید که چنین پیراهنی را با یک شلوار دمپا گشاد مشکی و کفش‌های پاشنه بلند استایل کنید، قطعا خود شما هم از زیبایی چنین استایلی به وجد می آیید. در ادامه این مقاله به بررسی کت شلوار طرح دار سفید و مشکی می پردازیم.

 کت و شلوار سفید و مشکی

کت شلوار طرح دار سفید مشکی هم یکی دیگر از استایل های کاملاً جذاب و امروزی است که حتی در محل کار خود هم می توانید از آن استفاده کنید. قطعات یک کت شلوار سفید مشکی برای استایل کاری و کلاسیک کاملا مناسب است و این رنگ های متضاد، به روز ترین استایل را برای شما فراهم می کنند. سعی کنید همراه با کت شلوار سفید مشکی یک کفش مشکی ساده داشته باشید تا استایل شما تکمیل تر شود. کمتر کسی وجود دارد که استایل سفید مشکی به سلیقه اش، خوش نیاید.

لباس سفید مشکی زنانه مجلسی

  لباس زنانه مجلسی سفید مشکی

قطعا شما هم در میهمانی‌هایی مانند عروسی ها، پیراهن های بلند سفید مشکی را به وفور مشاهده می کنید. بیشتر خانم ها برای مجلس هایی مانند عروسی از این سبک پیراهن ها استفاده می کنند. ممکن است تا خود شما هم در بین لباس های مجلسی خود یک لباس سفید مشکی داشته باشید. در واقع لباس مجلسی سفید و مشکی طرح دار می تواند مناسب ترین انتخاب برای مجلس عروسی باشد. زمانی که از یک استایل سفید و مشکی مجلسی استفاده می کنید، سعی کنید ما بقی آیتم های خود را به حالت کلاسیک نگه دارید. اگر هوا در شب عروسی کمی سرد است حتی می توانید از یک کت چرم کوتاه مشکی در استایل خود استفاده کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامعی بدست آورید.

دامن کوتاه سفید

دامن سفید مشکی کوتاه

حالا نوبت به انتخاب کفش می‌رسد، در انتخاب کفش هم می توانید کفش های پاشنه بلند مشکی را انتخاب کنید که در عین سادگی، جلوه بی نظیر دارند. اگر علاقه به استفاده از کفش مشکی ندارید، کفش های بی رنگ مانند کرمی هم می تواند گزینه خوبی باشند. دامن سفید مشکی کوتاه، مدل دامن سفید و مشکی به هر صورت که باشد می‌تواند استایلی بسیار جذاب و چشمگیر ایجاد کند. تا به اینجای مقاله تقریباً یاد گرفته‌اید چگونه یک استایل سفید و مشکی جذاب و شیک داشته باشید . احتمالاً شما هم مدل های بسیار زیادی از از انواع دامن ها را در کمد خود دارید. این دامن ها می توانند کوتاه، قد متوسط و بلند باشند . در ساده ترین و جذاب ترین حالت ممکن شما می توانید دامن مشکی خود را با یک بلوز ساده سفید رنگ استفاده کنید. اگر در فصل سرما به سر می برید چکمه های کوتاه و یا بلند مشکی هم می تواند بسیار جذاب باشند.

ضرورت تیشرت سفید در کمد لباس ها

تیشرت سفید از آن دسته از لباس هایی است که حتماً باید در کمد لباس ها وجود داشته باشد، تیشرت سفید را به راحتی می توان با انواع لباس ها ست کرد. حال اگر یک شلوار و یا دامن مشکی هم داشته باشید، خیلی راحت می توانید یک استایل سفید و مشکی بی‌نظیر برای خود به وجود آورید. در واقع شما با یک تیشرت سفید می‌توانید استایل‌های متفاوت و بی شماری داشته باشید. این موضوع حتی در بحث هزینه های شما هم بسیار به صرفه است است و دیگر نیازی نیست که به سراغ لباس های گران قیمت متنوع بروید.

کفش سفید زنانه مجلسی

کفش سفید زنانه

همان طور که می دانید ست کردن لباس با کفش مشکی بسیار آسان است. البته باید بدانید که به همان اندازه هم ست کردن لباس با کفش سفید سخت و دشوار است. اما زمانی که یک کفش سفید پا می کنید به قدری استایل شما خاص و جذاب می‌شود که دلتان می خواهد برای همیشه از کفش سفید استفاده کنید.اگر شما هم در جا کفشی خود دارای یک کفش سفید پاشنه کوتاه، کفش سفید مجلسی، کفش سفید اسپرت و … دارید باید بدانید که به راحتی می توانید آنها را با لباس‌های سفید مشکی خود ست کنید. به طور کلی اگر از کفش سفید استفاده می کنید، سعی کنید لباس سفید و مشکی را انتخاب کنید که رنگ مشکی در آن بیشتر باشد تا ظاهری متعادل تر ایجاد کنید.

 سخن پایانی

به طور کلی باید بدانید که ست کردن لباس سفید و مشکی به قدری جذابیت دارد که خود شما هم شیفته آن خواهید شد. هر خانمی نیاز دارد تا در کمد لباس های خود حداقل یک دست لباس سفید و مشکی داشته باشد. طرح این لباس‌های سفید و مشکی می تواند متفاوت و خاص باشند.

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی در مورد ست کردن لباس سفید و مشکی بدست آورده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.